Fotokitap / Profesyonel Albüm

Düğün albümleri, nişan albümleri, bebek albümü, tatil fotoğraflarınızın yer aldığı şık tasarımlar ile fotoğraf albümleri oluşturun. Kendi sözlerinizin yer aldığı fotokitabınızı ister uzun yıllar saklayın, ister hediye edin.

Neden fotokitap oluşturmalıyım? Online fotokitap oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bilgisayarınızda fotoğraflarınızdan oluşan birçok klasör olabilir. Bu fotoğraflarınızdan fotokitap oluşturmanın tam zamanı. Fotoğraflarınız silinmeden, kaybolmadan onları fotokitaba dönüştürün.


Fotokitabınızı oluşturmak için hazır mısınız? Online tasarım için sipariş ver butonuna tıklamanız yeterli.

Tasarımınızı oluştururken özel metinler ekleyebilir , arkaplan seçebilirsiniz. Fotokitap sayfanıza istediğiniz kadar fotoğraf eklebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde fotokitap siparişi verebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı özelleştirmek ve kendinize özel profesyonel albüm oluşturmak artık çok kolay. Farklı boyutlar ve çok özel temalarla fotoğraf albümler sizleri bekliyor.

Genç veya düğün albümü oluştururken kendi grafik tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz özel tasarımlar oluşturabileceğiniz gibi, hazır temalardan kullanarak da profesyonel albümünüzü hazırlayabilirsiniz. Üstelik tek bir tema değil, herkes için farklı farklı temalarla tasarım yapabilirsiniz. Bunun yanında daha klasik tasarımlar yapmak isterseniz klasik temalarımızı da kullanabilirsiniz.

Siz seçin, biz hazırlayalım. Kolay kullanımlı online tasarım arayüzü ile yaptığınız tasarımları kolaylıkla sipariş verebileceksiniz. Sipariş verdikten sonra yapmanız gereken tek şey beklemek. Sipariş size ulaştığında hemen tekrar yeni bir sipariş vermek için tasarım yapmaya başlayacaksınız. Eğer hala bir fotoğraf albümü almadıysanız, ne duruyorsunuz? Hemen sipariş verin.