Hakkımızda

Hakkımızda

Fotografalbum.com Eray Digital'in en yeni ve kolay kullanımlı foto kitap sitesidir. Mevcut şablonlar ile online olarak tasarım yapabileceksiniz.

Eray Digital'in 22 yılı aşkın tecrübesi ile oluşturulan fotografalbum.com fotoğrafçılar, şirketler, hobi olarak fotoğrafçılık yapanların tüm istek ve taleplerini karşılamak üzere hizmete sunulmuştur. Günümüzdeki internet devrimini de göz önüne alarak çalışmalarını sürdüren Eray Digital, fotografalbum.com'a da bu devrimin yansımalarını katmıştır.

Online sipariş verme sistemi, kollay kullanımlı arayüzü ve özel ya da kişisel tasarımlarınızı yapabileceğiniz online tasarım programı farkımızı açıkca ortaya koymaktadır. Fotografalbum.com'da yapılan baskılar kaliteli kuşe kağıtlara ya da orjinal Fujifilm fotoğraf kağıdına yapılmaktadır.
Teknolojinin her alanını kullanarak farklı ve kişiye özel hizmet sunan fotografalbum.com için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Üretim tesislerimizde üretilen her ürünün size ulaştığında yüzünüzdeki gülümsemenin artmasını amaçlıyor ve bunun için çalışıyoruz.