Profesyonel Fotoğrafçılar İçin

Profesyonel Fotoğrafçı Mısınız? Bizimle iletişime geçin!


Özel Ürünler - Özel Fiyatlar
Her zaman en avantajlı kampanyalardan haberdar olun. Kurumsal üyelik, panoramik albümler, fotokitaplar ve diğer tüm ürünler için kurumsallaştırılmış fiyatlardan faydalanma olanağı sağlar. Sizi tanıyan müşteri temsilcileri ve tasarımcılar tarafından size en iyi destek ve tasarım hizmeti verilir.

Ürün Kataloğu
Standart kapak modellerinin dışına çıkma olanağı sağlar. Kurumsal üyelerimiz için hazırladığımız özel katalogla her zevke hitap eden şık albüm kapaklarından seçme imkanınız olur. Kişiselleştirilebilir kapak tasarımlarını seçip kullanabilmenizi sağlar.

Kredi Kartı ile Ödeme
Vereceğiniz siparişlerde nakit ödeme dışında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Tasarım Desteği
Photoshop ile kendi tasarımlarını geliştirmek isteyenler için tam destek. Alanında uzman grafik tasarımcılarımız ile en mükemmel tasarım olanağı.


Logo veya Barkod Yok
Standart üyeliklerde sistemin tasarıma yerleştirdiği logo veya barkodu kaldırabilme imkanı. Kurumsal üyeliklerde tasarımı özgürleştirebileceğiniz için kurum logomuzu kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Sistemden Online Yükleme veya Wetransfer Pro
Sizin için özel olarak geliştirilmiş fotoğraf sisteminden yükleme yapabileceğiniz gibi daha büyük dosyalarınız için Wetransfer Pro kullanma imkanı.

Sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız. Eğer üye değilseniz buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

İletişime Geç