Siparişlerim sistemde gönderildi olarak gözüktüğü halde , hala elime ulaşmadı. Ne yapmalıyım?

Siparişleriniz tarafımızdan kargoya verildikten sonra kargo ulaşım bölgelerine göre 1-5 iş günü içinde tarafınıza ulaştırılır.Siparişleriniz ,hafta sonu ve resmi tatiller harici tahmini ulaştırma süresi 1-3 iş günüdür.Sipariş takibi için size bildirilen kargo takip numarası ile kargo firma sitesinden takip edebilirsiniz.

Ödemeyi yaptığım halde siparişim (Ödeme bekleniyor) aşamasında. Ne yapmalıyım?

Siparişlerinizin ödemesini yaptıktan sonra hemen onaylanmıyor.Garanti bankası güveni ortak ödeme sayfasından, havale yada PTT havale ile yapılan ödemeler.Kontrol edildikten sonra onaylanır ve Sipariş hazırlanıyor aşamasına aktarılır. Ödeme yapılmayan siparişler için geri dönüş yapılarak Ödeme hakkında bilgi verilir. Ödemesi havale ile yapılan siparişlerin hızlandırılması için lütfen ödeme dekontunu bize mail ya da fax yolu ile ulaştırı.

Fotoğraf Kağıdı nedir ?

Fotoğraf Kağıdı, karanlık ortamda saklanan, ışık yardımı ile renk ve görüntü alan çeşitli kimyasallardan geçerek görüntüsü tamamlanan gümüş içerikli kaplamalı kağıttır. Sadece fotoğraf kimyasalı kullanan komplike baskı makinelerinde kullanılır. Boya içermez.Evde kullanılan printerler ile alakası yoktur. Solma veya renklerin kaybolması söz konusu değildir.(Uzun Süre güneşte kalmamalıdır.) Yıpranmaz saklanma koşullarına göre 70yıl ve daha fazla dayanabilir. Parlak veya mat seçenekleri vardır.

Bardak üstündeki resim yıkamada çıkar mı?

Bardak ve/veya diğer hediyelik ürünlerin baskı çeşitleri açıklamada bildirilmişti. Digital baskı sistemi ile yapılan baskılı hediyelik ürünler özel müdahale (çizme, kazıma,ateşe tutma) yapılmadığı sürece, elde yada makinada yıkama ile çıkmaz. Tüm ürünlerin üzerinde kaplama mevcuttur. Dolayısı ile çizilebilir. Bu nedenle ürünleri Bulaşık Makinesi veya çamaşır makinesinde yıkamanızı tavsiye etmiyoruz.