Fotografalbum.com Eray digital hizmetidir.

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz ,fotografalbum.com tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir. Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz ancak tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir. Web sitemizde fotografalbum.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Fotografalbum.com’un sorumlu olmadığını belirtiriz.

1.GİZLİLİK

Fotografalbum.com kullanıcıları, hizmet alabilmek için bazı kişisel bilgilerini web sitesine kaydetmek suretiyle Fotografalbum.com ile paylaşmaktadırlar. Fotografalbum.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini Fotografalbum.com’un müşterisi olmak için ,sipariş tamamalamak için, yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar. Fotografalbum.com kullanıcıları web sitesindeki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından veya fotografalbum.com yetkili birimi tarafından (mail ile talep edilerek) değiştirilebilmektedir. Fotografalbum.com kullanıcıları web sitesinde dolşırken ve sipariş verme aşamasında kişisel fotoğraflarını yüklerler, bu yüklemeler ancak Fotografalbum.com web sitemize müşteri olarak kaydolduklarında, albümünü oluşturmaları için saklanır, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Fotografalbum.com kullacılarının kişisel bilgilerini başka şahıslarla paylaşmamalırını önemle bildiririz. Müşterilerimize hizmet kalitemizi arttırmak için daha sık ziyaret edilen ürünleri öne çıkartarak yada kampanyalı ürünleri değiştirerek sitemizi güncellemekteyiz . Kullanıcıların fotografalbum.com web sitesine doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğinde, fotografalbum.com’un hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkı saklıdır. Fotografalbum.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1.1 Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise,

1.2 Kullanıcının, Fotografalbum.com’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin işleme alınması, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi, ürünün müşteriye iletilmesi amacıyla,

1.3 Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

1.4 Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

2.SORUMLULUK

Eray digital,Fotografalbum.com kullanıcılarının şahsi bilgilerinin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Fotografalbum.com web sitesi kullanıcıları, içeriklerde yer alan kişisel bilgiler ve kişilere ait özel hayata ilişkin bilgiler ve/veya içerikler bakımından söz konusu kişisel hak sahibi kişilerden gerekli izinleri aldıklarını, bir başkasının kişisel haklarını, gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da başka mülkiyet hakları dahil her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakları ile korunan içerikleri, bilgileri; sahibinden ya da hakları elinde bulundurandan, önceden yazılı izin almaksızın web sitesi kapsamında kullanmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Fotoğrafalbum.com web sitesi kullanıcıları/ müşterileri suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yerel ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dâhil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, şiddet, terör, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici, tehdit, taciz ve hakaret içeren, ya da ahlaka, toplum düzenine aykırı, kişi ve/veya kurumların özel hayatına, şahsiyetine vesair haklarına zarar verebilecek, içerikleri Fotografalbum.com web sitesine iletmeyecek. Bu içeriklerin Fotografalbum.com tarafından basılı ürün, hukuka aykırı veya üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden içerikler bakımından doğabilecek sorumlulukların Fotografalbum.com tarafından yüklenildiği, basılı olarak yayınlandığı anlamına gelemez. Fotografalbum.com bu tür içerikleri kullanan kullanıcı ve/ veya müşterilerin yaşayabileceği yasal sorunlardan itham edilemez. Fotografalbum.com, yukarıda belirtildiği gibi suç teşkil edecek bir durum yaratan bilgiyi ve malzemeyi, basılı ürün haline getirmeyi reddetme, söz konusu hareketlerde bulunduran kullanıcıların üyeliklerini dondurma ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Fotografalbum.com web sitesi kullanıcıları/müşterileri web sitesine bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür içerik, yazılım ya da başka herhangi bir malzeme iletmeyeceklerdir. Fotografalbum.com web sitesi kullanıcıları /müşterileri / ziyaretçileri ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, web sitesinde yer alan mevcut içeriği , ürünleri, tasarım ve yardımcı programları hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır. Fotografalbum.com’un gizlilik politikalarını değiştirmesi mümkün olup ilgili sayfaların düzenli olarak kontrol edilmesini öneririz. Servis, ürün ve hizmetlerimizde Fotografalbum.com web sitesinden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Fotografalbum.com, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.